Описание
Характеристики
Информация для заказа
• забезпечують відмінне поглинання вологи;
• швидко сохнуть;
• легко чистяться й перуться;
• тривалий час зберігають свій колір.
Крім практичного призначення, килимок DarianA є важливим декоративним елементом у ванній.
• Відповідає міжнародним стандартам якості;
• Має щільну основу та покриття;
• Матеріал покриття: поліестер/шеніл;
• Матеріал основи: розпилений латекс;
• Товщина ворсу: 2 cм.
• швидко сохнуть;
• легко чистяться й перуться;
• тривалий час зберігають свій колір.
Крім практичного призначення, килимок DarianA є важливим декоративним елементом у ванній.
• Відповідає міжнародним стандартам якості;
• Має щільну основу та покриття;
• Матеріал покриття: поліестер/шеніл;
• Матеріал основи: розпилений латекс;
• Товщина ворсу: 2 cм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dariana |
| Страна производитель | Китай |
| Высота ворса | 20 мм |
| Длина | 55 см |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 80 см |
- Цена: 499 ₴

