
влевовправо
Besta Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Besta Tattoo
- В наличии
- Код: 1446
895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta – це молодий український бренд якісних годинників. Годинник має витончений дизайн, якісний японський механізм та стальний корпус. Він розроблений спеціально для військових, витримує підвищені навантаження, холод до -30 та потрапляння води до 3-х метрів. Проєктування, розробка та головний офіс бренду знаходяться в Україні, збірка відбувається в Китаї, що дає змогу забезпечити найкращу ціну при високій якості. В комплекті іде офіційна гарантія на 12 місяців.
На задній стороні годинника виконане витончене гравіювання Героям Слава і тризуб!❤
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 46 мм |
| Застежка | Класична |
| Змінний ремінець | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Пластик |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46х15 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 895 ₴








