
влевовправо
Besta Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Besta Sport
- В наличии
- Код: 1430
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta – молодий український бренд якісних годинників. Годинник
має витончений дизайн, якісний японський механізм та стальний корпус. Він
розроблений спеціально для військових, витримує підвищенні навантаження, холод
до -30 та потрапляння води до 3-х метрів. Проектування, розробка та головний
офіс бренду знаходяться в Україні, збірка відбувається в Китаї, що дає змогу
забезпечити найкращу ціну при високій якості. В комплекті іде офіційна гарантія
на 12 місяців.
На передній стороні годинника виконане витончене гравіювання Слава Україні! На задній стороні - Героям Слава!❤
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 46 мм |
| Застібка | Класична |
| Змінний ремінець | Нет |
| Цвет корпуса | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Сталь |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46х15 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 989 ₴









