
влевовправо
Baosaili Жіночий годинник Baosaili BOX IBSO
- В наличии
- Код: 1190
2 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Baosaili BOX - ексклюзивний
подарунковий набір для дівчини. В комплект входять витончений годинник Baosaili,
сережки та ланцюжок з кулоном. Всі три аксесуари поєднуються разом в вишуканий
образ і доповнюють один одного. Набір йде з безкоштовною подарунковою коробочкою
і ідеально підійде на подарунок для найближчих. На годинник іде офіційна гарантія 12
місяців.
В комплект входить: годинник, сережки, ланцюжок з кулоном та
подарункова коробочка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baosaili |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Години Секунди Хвилини |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 30 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 30х8 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 8 мм |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 2 495 ₴









