
влевовправо
Weide Чоловічий спортивний тактичний годинник Weide Standart Silver
- В наличии
- Код: 1506
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Weide -
потужний азійський бренд наручних тактичних годинників. Всі моделі виробника
комплектуються японським механізмом Miyota, який зарекомендував себе як точний,
надійний та довговічний. Годинники здатні витримувати підвищені навантаження в
процесі експлуатації. Міцний сталевий корпус надійно захищає механізм від
зовнішнього впливу. Гарантія на дані аксесуари - 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weide |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 44 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Застібка | Дворівнева |
| Змінний ремінець | Да |
| Колір ремінця | Сталевий |
| Материал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | При натисканні кнопки час спалахує на основному циферблаті |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х13 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Товщина | 13 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвічування, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Original Miyota 2035 (Японія) |
| Ширина ремінця | 22 мм |
- Цена: 1 495 ₴









