
влевовправо
Skmei Чоловічий спортивний водостійкий тактичний годинник Skmei Dron Black
- В наличии
- Код: 1141
595 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei - бренд якісних годинників для військових та екстремалів.
Годинники призначені для важких умов використання, витримають занурення до 3-х
метрів під водою та ультрахолодні температури до -35 градусів. Бренд Skmei завдяки своїй високій якості та
доступній ціні став лідером продаж в Європі за 2021 рік. В комлпекті з кожним
годинником іде офіційна гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини Секунди Години |
| Вага, г | 42 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 44 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 24 г |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
- Цена: 595 ₴







