
влевовправо
Skmei Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Skmei Brave ЗСУ
- В наличии
- Код: 1135
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei Brave ЗСУ - лімітована версія популярної моделі Skmei з гербом
ЗСУ. Розробка та фінальна збірка механізму з гербом ЗСУ виконані на базі
українського бренду годинників Besta. Модель має якісний механізм та офіційну
гарантію 12 місяців. Кількість лімітованої версії обмежена.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 47 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Мілітарі |
| Колір ремінця | Мілітарі |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 47х14 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Герб ЗСУ, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
- Цена: 989 ₴





