
влевовправо
Hemsut Чоловічий годинник Hemsut Poedagar
- В наличии
- Код: 7081
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Hemsut - привертає увагу
покупців яскравим, неординарним дизайном. Елегантна лаконічність з ноткою
індивідуальності - так можна охарактеризувати кожну модель цього бренду.
Сильною стороною Hemsut є висока якість комплектуючих,
надійність механізму, а також цілком доступна вартість.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 41 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Сріблястий з золотими вставками |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 41х11 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата, день тижня |
- Цена: 989 ₴








