
влевовправо
Автомобильный Bluetooth ресивер AUX в машину + поддержка MicroSD BOROFONE BC42 Черный
- Нет в наличии
- Код: 7271
456 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Bluetooth-ресивер Borofone BC42 дозволить без додаткових проводів відтворювати музичні доріжки зі смартфона чи планшета на різних пристроях без Bluetooth. Це може бути автомобільна магнітола, динаміки чи навіть навушники
- Аудіоадаптер для автомобіля призначений для бездротового прийому звукового сигналу й передачі його на будь-який пристрій з AUX-вхом, — тобто він сумісний з аудіообладнанням з інтерфейсом 3.5 мм.
- Завдяки ресиверу можна не тільки транслювати музику на динаміки, а й говорити по гучному зв'язку, що особливо зручно під час поїздки за кермом
- Користуватися bluetooth-ресивер надзвичайно зручно й приємно. На передній стороні корпусу розміщена велика помітна кнопка для відповіді на дзвінок — вона одразу вмикає режим гучного зв’язку
- Borofone BC42 оснащений вбудованим акумулятором, який забезпечує до 10 годин роботи пристрою в режимі прослуховування аудіодоріжок
- Щоб поновити заряд ресивера, знадобиться 2 години
Характеристики:
- Версия Bluetooth 5.0. Чіп: Jerry AC7006
- Матеріал виготовлення: ABS
- Батарея: 200mAh
- Час заряджання близько 2 годин
- Час у режимі розмови/музики: 10 годин
- Підтримка BT, TF режимів відтворення, сумісність з аудіообладнанням із вхідним інтерфейсом 3.5мм (автомобільна аудіосистема, динаміки, навушники тощо)
- 3.5мм знімний роз'єм
- Розміри: 33 * 59 * 13мм
- Вага: 23 г
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| USB-интерфейс | Нет |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Дисплей | Нет |
| Поддерживаемые форматы | WMA, WAV, MP3 |
| Подключение устройства | Bluetooth |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 г |
| Высота | 13 мм |
| Длина | 59 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Комплектация | |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
- Цена: 456 ₴







