
влевовправо
Besta Чоловічий спортивний тактичний з компасом годинник Besta NanoBand Profi з компасом 6 в 1
- В наличии
- Код: 9983
495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta – молодий український бренд якісних
годинників. Годинник розроблений спеціально для військових, має компас, витримує
підвищені навантаження, холод до -30 та незначне потрапляння води.
Проектування, розробка та головний офіс бренду знаходяться в Україні, збірка
проходить у Китаї, що дозволяє забезпечити кращу ціну за високої якості. У комплекті діє офіційна гарантія
на 12 місяців.
Переваги браслета Besta Band:
- ліхтарик;
- компас;
- тактичний ремінець;
- кремінь для розведення вогню;
- свисток;
- ніж;
- тактична застібка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Пользовательские характеристики | |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 6 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (не регулюється) |
| Діаметр | 32х22 мм |
| Застібка | Спеціальна з ножем |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Армі |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компасу | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 32х22х10 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | Компас, ліхтарик, міні-ніж, кремінь для вогню, свисток |
- Цена: 495 ₴









