Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор SFA 12V/220V 1000W перетворювач напруги
Автомобільний інвертор перетворювач SFA 12V/220V 1000W призначений для перетворення електрики з 12В на 220В. Дозволяє підключати навантаження до 1000Вт.
Характеристики:
Тип інвертор
Модель 1000w 12 вольт / 220 вольт 1000 Ватт
Матеріал корпусу метал
Форма струму модифікована синусоїда
Постійна потужність 500 Вт
Пікова потужність 1000 Вт
Мінімальна вхідна напруга 10,6 В
Максимальна вхідна напруга 16 В
Вихідна напруга 220 В
Додаткові параметри
Тип підключення від акумулятора або прикурювача
Тип розеток універсальна
Наявність USB порту є
Вихід розеток
Діапазон робочих температур від -20 ° С до +40 ° С
Захист від надмірної напруги на вході, від низької напруги на вході
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SFA |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 499 ₴

