
влевовправо
Naviforce Чоловічий спортивний годинник Naviforce Kvantum
- В наличии
- Код: 1300
989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливу увагу бренд Naviforce
приділяє захисту аксесуарів від негативних зовнішніх факторів. Годинник
відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, впливу підвищеної вологості,
снігу, дощу та ін. Комплектується наручний годинник кварцовими оригінальними
механізмами Citizen і Seiko і має офіційну гарантію 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 47 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Жовтий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 47х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
- Цена: 989 ₴








