
влевовправо
Carnival Чоловічий механічний годинник Carnival Swiss Brown
- В наличии
- Код: 8702
4 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Carnival кращі в співвідношенні
"ціна-якість". Бренд використовує надійний японський механізм з 25-ю
камнями (в сучасних механізмах зазвичай 21 камінь). Така особливість годинника
забезпечує більш плавний хід, і зменшує навантаження на сам механізм, що
забезпечує його довговічність. Всі моделі Carnival
випускаються з якісним сапфіром склом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Тип механизма | Механический |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 10 мм |
| Диаметр | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Чоловічі |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал | Метал |
| Застібка | Кліпсова Carnival |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць |
| Товщина | 10 мм |
| Тип цифр | Арабські |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Діаметр | 40 мм |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, 25 каменів, Японія |
| Розміри, мм | 40х10 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Фабрика зборки | Китай |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Вага, г | 120 |
| Скло | Сапфірове |
| Задня кришка | Прозора |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип механізму | Механічний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
- Цена: 4 495 ₴









