
влевовправо
Benyar Чоловічий механічний годинник Benyar Automatic 10 BAR
- В наличии
- Код: 8307
3 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Benyar – бренд якісного класичного чоловічого годинника.
Великою перевагою даної моделі є легендарний механізм Seagull та водостійкість
10 атм. У цьому годиннику можна сміливо плавати і пірнати на будь-яку глибину.
Продукція має міжнародні сертифікати якості та 12-місячну гарантію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benyar |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 10 атм - пірнання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Фірмова Benyar |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х11 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Дата |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, Seagull (Японія) |
- Цена: 3 695 ₴









