
влевовправо
Naviforce Чоловічий спортивний тактичний годинник Naviforce Fly ArmyGreen
- В наличии
- Код: 9545
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливу увагу бренд Naviforce приділяє довговічності та
захисту аксесуарів до негативних зовнішніх факторів. Тактичні годинники відрізняються
стійкістю до механічних пошкоджень, впливу підвищеної вологості, снігу, дощу та
ін. Комплектуються годинники оригінальними кварцовими механізмами Citizen і
Seiko.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 46 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Темно-зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46х14 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Товщина | 14 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час (Dual Time) |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
- Цена: 1 495 ₴









