
влевовправо
Borman Чоловічий механічний годинник Borman Aristocrate
- В наличии
- Код: 4949
7 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Borman -
це легендарний бренд механічних елітних годинників. Годинники даного виробника
мають 80-й річну історію, комплектуються надійними японськими механізмами,
сапфіровим склом і корпусом зі сталі вищої проби. Також, всі годинники Borman мають міжнародну гарантію 12
місяців. Borman представлений
ексклюзивно в Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borman |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Кліпсова Borman |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х10 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 10 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, 25 каменів, Японія |
- Цена: 7 895 ₴









