
влевовправо
Lige Чоловічий годинник Lige Signature
- В наличии
- Код: 8104
1 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lige -
бренд чоловічих наручних
годинників стандарту ICO: 9001. Годинник має стильний дизайн, японський
механізм і офіційну гарантію 12 місяців. Вони відмінно підійдуть як на роботу,
так і для активного відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lige |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х11 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Секундомір, час за 24 шкалою, система "День-Ніч" |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 1 695 ₴









