
влевовправо
Lobinni Чоловічий механічний годинник Lobinni Premium
- В наличии
- Код: 4409
7 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lobinni -
бренд елітних годинників ТОП рівня. Годинники даного виробника комплектуються
легендарними механізмами Seagull, які випускаються вже більше 60 років і
входять в число кращих механізмів світу. Також, всі годинники Lobinni мають сапфірове скло, корпус зі
сталі вищої проби і міжнародну гарантію 12 місяців. Lobinni представлений ексклюзивно вперше в Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lobinni |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Оригінальна Lobinni |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Темно коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Товщина | 10 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Система "День-Ніч", показують дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, Seagull, 25 каменів, Японія |
- Цена: 7 895 ₴









