
влевовправо
Cheetah Чоловічий годинник Cheetah Mars Black
- В наличии
- Код: 8501
1 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cheetah
-
бренд годинників для
лідерів. Годинник має неповторний витончений дизайн, комплектуються надійними
японськими механізмами Miyota і офіційну гарантію 12 місяців. Вони підійдуть
під будь-який образ, яскраво виділять Вас і підкреслять Ваш стиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cheetah |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 42 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
- Цена: 1 895 ₴







