
влевовправо
Carnival Чоловічий годинник Carnival Millenium
- В наличии
- Код: 8757
2 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Carnival Millenium - унікальна нова розробка заводу Carnival. Модель має
строгий класичний дизайн, який відмінно підійде під будь-який образ. Її
головними перевагами є японський кварцовий механізм, сталевий корпус і
сапфірове скло. У комплекті йде гарантія на рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 41 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Фірмова Carnival |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 8 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 2 895 ₴









