
влевовправо
Aesop Чоловічий механічний годинник Aesop Original
- В наличии
- Код: 8902
3 215 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Aesop -
бренд, що спеціалізується виключно на преміальних чоловічих механічних
годинниках. Всі моделі комплектуються надійним механізмом. Більшість
годинників оснащені опцією автопідзаводу. Фірмова 12-місячна гарантія
поширюється на всі моделі Aesop.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aesop |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х12 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Класичні |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Система "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, 23 камені, Японія |
- Цена: 3 215 ₴









