
влевовправо
Naviforce Чоловічий годинник Naviforce Rocket
- В наличии
- Код: 1254
1 195 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливу увагу бренд Naviforce приділяє довговічності та
захисту аксесуарів до негативних зовнішніх факторів. Годинники відрізняються
стійкістю до механічних пошкоджень, впливу підвищеної вологості, снігу, дощу та
ін. Комплектуються годинники оригінальними кварцовими механізмами Citizen і
Seiko.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Naviforce |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 44 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Кліпсова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
- Цена: 1 195 ₴








