
влевовправо
Jaragar Чоловічий механічний годинник Jaragar Luxury
- В наличии
- Код: 1021
2 895 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Jaragar -
бренд чоловічих механічних годинників, які крім точного часу, показують дату і
день тижня, а деякі також оснащені тахометром. Дивлячись на різноманіття
моделей в колекції, розумієш, що виробник подбав про задоволення потреб кожного
шанувальника механічних хронометрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jaragar |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 50 мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Розкладна з подвійним замком |
| Колір корпусу | Сріблястий з золотистим |
| Колір ремінця | Сталь |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 50х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип стрілок | Люмінесцентні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр, хронограф |
| Характеристики механізму | Автоподзавод |
- Цена: 2 895 ₴




