
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
УЦІНКА! Годинник повністю новий та робочий, але НЕ водостійкий! Гарантія на воду або запотівання НЕ ДІЄ!
North
Edge
- бренд годинників для
пілотів і моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних
умовах. Вони витримують ультрахолодні температури,
мають барометр, компас, альтиметр і все необхідне для будь-якій життєвій
ситуації. Бренд North Edge широко
цінується і використовується моряками і пілотами по всьому світу і має
репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому
магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 49 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 49х14 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Компас, барометр, педометр, секундомір, підсвічування, будильник. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
- Цена: 1 600 ₴


