Описание
Характеристики
Информация для заказа
Hemsut Talking - годинник, що говорить, розроблений спеціально для
дітей і людей з поганим зором. При натисканні на кнопку годинник говорить час (англійською або російською).
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 6 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 38 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х9 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 9 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 г |
| Функції | Голосове сповіщення про час |
- Цена: 495 ₴



