
влевовправо
Hemsut Чоловічий годинник Hemsut Commandor
- В наличии
- Код: 8413
595 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Hemsut -
привертає увагу покупців яскравим, неординарним дизайном. Елегантна
лаконічність з ноткою індивідуальності - так можна охарактеризувати кожну
модель цього бренду. Сильною стороною Hemsut
є висока якість комплектуючих, надійність механізму (встановлений оригінальний
японський Quartz), а також цілком розумна і доступна вартість.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 38 мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х8 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 8 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
- Цена: 595 ₴


