
влевовправо
North Edge Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник North Edge Cyber T 5BAR
- Нет в наличии
- Код: 5871
1 499 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North
Edge - бренд тактичних годинників для військових,
пілотів та моряків. Годинник призначений для використання в екстремальних
умовах. Вони витримують ультрахолодні температури та мають все необхідне для
будь-якої життєвої ситуації. Бренд North
Edge широко цінується і використовується військовими, моряками і пілотами
по всьому світу і має репутацію наднадійного і якісного годинника. В Україні
представлений ексклюзивно у нашому магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Години, хвилини, секунди |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 48х43 мм |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 48х13 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, секундомір, підсвічування, будильник, щогодинний сигнал, таймер, календар |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
- Цена: 1 499 ₴









