
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Curren -
бренд якісних кварцових годинників з
2001 року. Годинник має стильний дизайн, висока якість збірки і офіційну
гарантію 12 місяців. Вони підійдуть під будь-який одяг, яскраво виділять
власника з натовпу і будуть точно показувати час власнику довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 43х10 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
- Цена: 752 ₴




