Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо вам потрібен простий та функціональний кімнатний вимірювач температури та вологості для побутових потреб, радимо вам звернути увагу на електронний термометр для кімнати НТС-1. Це портативний домашній термометр, призначений для використання в приміщеннях, який відрізняється точністю показань та простотою використання.
Основними функціями НТС-1 є вимірювання кімнатної температури та відносної вологості повітря. Усі показання відображаються великими цифрами на РК-дисплеї. З додаткових функцій присутні запис максимальних та мінімальних значень, годинник, будильник та календар.
Додатковими можливостями є встановлення 12 або 24 годинного формату часу.
Невеликий корпус цього кімнатного електронного термометра ви можете поставити як на шафу, полицю, стіл, тумбу завдяки вбудованій підставці, так і повісити на стіну. Живлення від однієї батареї типу ААА. Термометр гігрометр для вимірювання температури НТС-1 можна використовувати вдома, в офісі та будь-якому приміщенні, де ви хочете стежити за температурою повітря та вологістю.
Особливості:
Простий та функціональний термометр гігрометр для повсякденного використання.
Вимірювач температури, відносної вологості, годинник, календар, будильник.
Великий РК-дисплей з великими цифрами для виведення показників. Простота налаштування.
Можливість перегляду максимальних та мінімальних значень температури та вологості за період вимірювань.
Вибір 12 або 24 годинного формату часу.
Електронний термометр можна просто поставити чи повісити на стіну.
Технічні характеристики:
Бренд: НТС
Модель: 1
Діапазон температури: від -50 до + 70 °C.
Діапазон вологості: від 99% до 20% RH
Роздільна здатність шкали: 0,1 °C, 1% .
Похибка: ±1°C, ±10%.
Живлення: батарейка типу ААА.
Розмір виробу: 84 х 92 х 20 мм.
Вага: 125 гр.
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барометр | Да |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | дзвінок |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годин | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 199 ₴







