Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цифровий годинник-термометр BK-854 - це комбінований прилад для вимірювання температури та вологості у приміщенні. Вимірювач температури та вологості повітря використовують для контролю параметрів мікроклімату в житлових, виробничих та складських приміщеннях.
За допомогою кріплення його можна повісити на стіну, або використовувати як настільну метеостанцію. Термо-гігрометр оснащений годинником. Всі дані виводяться на великий РК-дисплей великими символами. Роботу приладу забезпечують 2 батареї.
Характеристики:
Дисплей: LCD 73 х 53 мм
Вимірювання температури в приміщенні: - 0°С - + 40°С
Діапазон вимірювання вологості: 20%~99%
Показ години: 12 чи 24 год.
Одиниці виміру: °C / °F
Тип живлення: на батарейках
Живлення: 2*ААА батарейки
Матеріал: Пластик
Вага: 85 гр.
Колір: чорний
Розміри: 90 х 95 х 30 мм
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Барометр | Да |
| Вага | 0.08 |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термометр | Так |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годин | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 249 ₴







