Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний годинник DS-2 з термометром та виносним датчиком. Прилад DS-2 призначений для вимірювання температури та вологості у приміщенні або на вулиці. Обладнаний виносним датчиком.
Має простий та ненав'язливий дизайн, легко читається LCD дисплей, мініатюрний розмір. Зручний та простий у використанні.
Характеристики:
Бренд: DC-2
Тип екрану: LCD-дисплей
Годинник
Термометр
Одиниці виміру: °C / °F
Діапазон вимірювання температури в приміщенні: від -10°C до +50°C (від +14°F до 122°F)
Діапазон вимірювання температури на вулиці: від -50°C до + 70°C (від -58°F до 158°F)
Точність вимірювання температури: ±1°C
Роздільна здатність: ±0.1°C
Довжина кабелю датчика 1 м
Живлення: 1 x 1.5 v (AG13)
Вага: 61 гр.
Розміри: 58 х 40 х 15 мм
Комплектація:
Годинник
Інструкція
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.06 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Стан | Нове |
| Термометр | Так |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Арабські цифри |
- Ціна: 199 ₴








