
влевовправо
Skmei Чоловічий спортивний тактичний годинник Skmei Jump
- В наличии
- Код: 1581
695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд Skmei став одним із лідером продажів у Європі за 2021-й рік.
Основною перевагою бренду є висока якість за дуже прийнятною ціною. Тактичний годинник оснащений механізмом Quartz і має
точний хід. Всі моделі виконані з використанням органічного, полікарбонатного
скла з підвищеною стійкістю до ударів. Також, годинник має підсвічування,
секундомір, може витримувати занурення до 3-х метрів і стане незамінним
помічником у будь-якій ситуації. У комплекті діє офіційна гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини Секунди Години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 6 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 43х35 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х35х12 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 695 ₴




