
влевовправо
Sunroad Чоловічий водостійкий спортивний тактичний з компасом годинник Sunroad Protect
- Нет в наличии
- Код: 1908
1 709 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sunroad - бренд тактичних годинників для кращих армій світу.
Годинник спеціально розроблений для наднавантажень, має водостійкість 5 атм, компас, альтиметр та безліч інших корисних функцій для екстремальних умов.
В Україні цей бренд представлений вперше ексклюзивно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SunRoad |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 48 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компасу | З компасом |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 48х15 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 г |
| Функції | Компас, альтиметр, крокомір, барометр, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 1 709 ₴









