
влевовправо
WishDoIt Чоловічий механічний годинник WishDoIt Baron
- В наличии
- Код: 7011
2 695 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
WishDoIt - новий бренд чоловічого годинника вперше представлений в Україні. Годинники даного бренду комплектуються надійними японськими механізмами, мають яскравий дизайн і офіційну гарантію 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WishDoIt |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Скелетон |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х14 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 14 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 ч |
| Характеристики механізму | Автоподзавод (Японія) |
- Цена: 2 695 ₴









