
влевовправо
North Edge Чоловічий спортивний водостійкий тактичний годинник North Edge Laker Black 5BAR
- В наличии
- Код: 9990
1 989 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North
Edge
- бренд тактичних годинників для
пілотів і моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних
умовах. Вони витримують ультрахолодні температури та мають все необхідне для будь-якої життєвої ситуації. Бренд North Edge широко
цінується і використовується моряками і пілотами по всьому світу і має
репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому
магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 43х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стать | Чоловічі |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Хардлес скло, фітнес-трекер, оповіщення з телефону, управління камерою секундомір, підсвічування, будильник. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
- Цена: 1 989 ₴









