
влевовправо
North Edge Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник North Edge MARS Pro Black 5BAR
- В наличии
- Код: 5875
1 424 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North
Edge
- бренд тактичних годинників для
пілотів і моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних
умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури і мають
все необхідне для будь-якій життєвій ситуації. Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками і пілотами
по всьому світу і має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше,
ексклюзивно в нашому магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Години, хвилини, секунди |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 46 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46х13 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, фітнес-трекер, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
- Цена: 1 424 ₴









