
влевовправо
Carnival Чоловічий механічний годинник Carnival Atlantis
- В наличии
- Код: 8789
6 995 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
CARNIVAL Atlantis - лімітована нова розробка бренду Carnival. Дана модель має новий унікальний японський мехнізм Miyota з 21-м
каменем. Модель виконана повністю зі сталі, комплектується сапфіровим склом і
зібрала в собі всі кращі новітні розробки заводу Carnival. Це флагманська модель даного бренду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Класичні |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Miyota (Автоподзавод, 21 камінь, Японія) |
- Цена: 6 995 ₴









