Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ailang - бренд ексклюзивних механічних годинників ручної
збірки. Даний завод випускає ексклюзивні моделі в невеликих лімітованих
кількостях. Традиції і технології складання Ailang славляться високою якістю і надійністю. Бренд вперше
представлений в Україні і має офіційну гарантію 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ailang |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 44 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Кліпсова Ailang |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Система День-Ніч, 2 механізму Double +, час по 24-й шкалі |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х12 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 ч |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, 25 каменів, Японія |
- Цена: 2 990 ₴










