
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для дітей від 6 років
Бренд Skmei став одним з лідером продажів в Європі за 2019 й рік. Основною
перевагою бренду є висока якість при дуже прийнятною ціною. Годинники оснащені
механізмом Quartz і мають точний хід. Всі моделі виконані з використанням
органічного, полікарбонатного скла. У
комплекті йде офіційна гарантія.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 38 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х10 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для хлопчиків |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня |
- Цена: 749 ₴




