
влевовправо
Curren Чоловічий годинник Curren Toronto
- В наличии
- Код: 1055
1 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Curren -
бренд якісних кварцових годинників з
2001 року. Годинник має стильний дизайн, висока якість збірки і офіційну
гарантію 12 місяців. Вони підійдуть під будь-який одяг, яскраво виділять
власника з натовпу і будуть точно показувати час власнику довгі роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 45 мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Синій |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати робочі |
- Цена: 1 495 ₴




