
влевовправо
Guanquin Чоловічий годинник Guanquin Liberty
- В наличии
- Код: 8802
2 495 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Guanquin -
бренд топових кварцових наручних годинників. Всі моделі оснащуються надійним
японським механізмом Quartz Elite, та мають репутацію універсального та
довговічного аксессуару. Продукція має міжнародні сертифікати якості, 12-ти
місячну гарантію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberty |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Кліпсова Guanquin |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Срібло |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 43х10 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 10 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Хронограф, секундомір, дата, час по 24 - й шкалі |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
- Цена: 2 495 ₴









