
влевовправо
Carnival Чоловічий механічний годинник Carnival London Silver
- В наличии
- Код: 8704
3 995 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Carnival кращі в співвідношенні
"ціна-якість". Бренд використовує надійний японський механізм з 25-ю
камнями (в сучасних механізмах зазвичай 21 камінь). Така особливість годинника
забезпечує більш плавний хід, і зменшує навантаження на сам механізм, що
забезпечує його довговічність. Всі моделі Carnival
випускаються з якісним сапфіром склом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм |
| За країної механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Фірмова Carnival |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір ремінця | Срібло з золотими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Механічний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Товщина | 10 мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 ч |
| Функції | Маятник "Турбілліон Х", cистема "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автоподзавод, 25 каменів, Японія |
- Цена: 3 995 ₴









