
влевовправо
AMST Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник AMST Mountain
- В наличии
- Код: 1233
1 195 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AMST -
легендарний бренд чоловічих тактичних годинників, його «фішка» - мілітарі-дизайн, який
простежується в кожній моделі. Годинники витримують корозійний вплив навколишнього середовища. Всі
моделі сертифіковані, на них поширюється офіційні гарантії виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMST |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 45 мм |
| Застібка | Класична |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х15 |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Товщина | 15 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
- Цена: 1 195 ₴









