
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості клавіатури:
- Комфортні закруглені кнопки мінімізують відчуття втоми при тривалій роботі.
- Лазерне гравіювання клавіш.
- Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води.
- Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних та мультимедійних програм.
Особливості миші:
- 4 напрямки прокручування скролла. Горизонтальна та вертикальна прокручування.
- М'які антиковзкі гумові накладки пристрою забезпечують абсолютний комфорт при роботі як правою, так і лівою рукою.
- 3-рівневий регульований DPI. Регульована роздільна здатність 600/1000/1600 DPI.
- Пилостійка конструкція підвищує термін служби скролла.
- Висока якість забезпечує понад 5 мільйонів кліків.
Характеристики:
- Бренд: A4Tech
- Розкладка Eng / Ru / Ukr
- Сумісність із ОС Microsoft Windows
- Клавіатура: Тип: мембранна
- Кількість кнопок: 104
- Розміри: 456 х 156 х 24 мм
- Вага: 534 г
- Миша: Тип: оптичний
- DPI миші: 1600
- Симетричний дизайн
- Розміри: 64 x 108 x 35 мм
- Вага: 110 г
- Кількість кнопок: 3 + 1 колесо-кнопка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 142 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 422 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Підсвітка клавіатури | Так |
- Ціна: 1 066 ₴




