Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Defender DragonBorn MHP-003 – найкращий варіант для застосування в іграх. Представлений надійний набір, при його виготовленні використовувалися виключно якісні компоненти. Основний колір – чорний із червоним, предмети виконані у загальному стилі.
Характеристики:
Бренд: DEFENDER
Модель: MHP-003
Інтерфейс: USB
Миша:
Тип підключення: провідний
Інтерфейс підключення: USB
Кількість кнопок: 5+ колесо-кнопка
Тип сенсора: оптичний
Роздільна здатність: 800/1800/2400/3200 dpi
Швидкість IPS: 30 дюйм/с
Максимальне прискорення: 16 g
Колір чорний
Довжина кабелю: 1.5±5% м
Системні вимоги для ПК: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Ігрова гарнітура:
Тип навушників: накладні повнорозмірні
Акустичне оформлення: закрите
Діаметр мембрани: 40 мм
Імпеданс (навушники): 32 Ом
Імпеданс (мікрофон): 2.2 кОм
Чутливість (навушники): 110 дБ
Чутливість (мікрофон): 54 дБ
Частотний діапазон (навушники): 20-20000 Гц
Частотний діапазон (мікрофон): 20-16000 Гц
Рознімання: 2 x 3,5-мм джек
Ігровий килимок:
Розмір: 280 х 230х 3 мм
Матеріал: термічно оброблена тканина + натуральна гума
Поверхня: Speed
Комплектація:
Миша
Ігрова гарнітура
Ігровий килимок
Інструкція
Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сумісні платформи | ПК |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Кількість мегапіксел веб-камери | 2.0 Мп |
| Кількість смуг | 2 |
| Кріплення | Прищіпка |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Максимальна частота | 20000 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кд/с |
| Мікрофон | Вбудований |
| Мінімальна частота | 50 |
| Призначення | Акустичне встановлення |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, SD, TF Card |
| Дозвіл | 640x480 |
| Сумарна потужність звуку | 11 Вт |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Ширина | 55 мм |
| Тип роз'єму | USB |
- Ціна: 1 029 ₴








