Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж металевий складаний 1270×380×710 мм
Складаний стелаж відрізняється актуальним мінімалістичним дизайном, високоякісними матеріалами і надійністю. Металевий каркас покритий матовим полімерно-порошковим покриттям. Відстань між полицями становить 340 мм Максимальне навантаження 150 кг. Цей стелаж дуже простий в збірці, не займає багато місця в складеному вигляді.
Характеристики:
Ширина: 710 мм
Глибина: 380 мм
Висота: 1270 мм
Матеріал полиці: Метал
Колір полиць: чорний
Кількість полиць: 4 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Максимальна висота стелажа | 1270 мм |
| Тип стелажа | Мобільний |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 380 мм |
| Довжина секції | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина розділу | 380 мм |
| Довжина розділу | 710 мм |
| Максимальна висота ґратки | 1270 мм |
| Матеріал полок | Неіржавка сталь |
| Тип стельлажу | Мобільний |
- Ціна: 1 649 ₴









