Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни Бязь Голд
Постільна білизна Голд - прекрасний вибір для відпочинку всієї вашої сім'ї. Комплекти виготовлені з бавовняної тканини бязь, тканина м'яка і міцна одночасно. Витримує велика кількість прань, зносостійка. Постільна білизна забезпечить комфортний відпочинок і повноцінний сон. Купуйте для себе, рідних і на подарунок. Сучасний дизайн та якісне пошиття зробили їх одними з найпопулярніших комплектів.
Основні рекомендації по догляду за постільною білизною з бязі:
перед першим використанням слід випрати комплект при температурі 40°C;
наступні прання - достатньо температури 30°C - 50°C;
всі вироби комплекту періть вивернутими навиворіт;
не використовуйте порошок з відбілюючими речовинами;
не періть разом з тканинами із синтетичних волокон;
барабанна сушка заборонена, одразу після прання виробу необхідно розвісити;
прання при максимальній температурі підошви праски 110°C.
Комплект є в наявності в таких розмірах:
1. Полуторні комплекти постільної білизни - 579 грн.:
Простирадло 150х210 - 1шт;
Підковдра 145х210 - 1шт;
Наволочка 70х70 - 2шт.
2. Двоспальні комплекти постільної білизни - 599 грн.:
Простирадло 200х210 - 1шт.;
Підодіяльник 175х210 - 1шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
3. Євро двоспальні комплекти постільної білизни - 749 грн.:
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підодіяльник 200х210 - 1шт..;
Наволочка 70х70 - 2шт.
4. Сімейні комплекти постільної білизни - 799 грн.:
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підковдра 145х210 - 2шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
Висока якість бязі забезпечить вам тривалість експлуатації комплектів, а різноманітні дизайни задовольнять найвишуканіші смаки покупця.
Характеристики тканини:
МАТЕРІАЛ: Бязь
СКЛАД : 100% бавовна
Щільність 125 г/м2.
Ппостельные комплекти є в кольорах:
наявність кольорів уточнюйте у менеджера-консультанта
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 210 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Основні | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 822 ₴


