
Сімейний комплект постільної білизни Бязь Голд Люкс (Темно-червоний) однотонний
- Немає в наявності
- Код: 0025
1 088 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейний комплект постільної білизни Бязь Голд Люкс
Бязь голд люкс являє собою високоякісну постільну тканина. Давно зарекомендувала себе як кращий вибір тканини для постільної. На дотик тканина легка, гладка. За характеристиками, варто відзначити, високу зносостійкість, відмінно зберігає фактуру і колір тривалий час. При цьому добре зберігає тепло, що дуже важливо в умовах клімату нашої країни.
Ткань бязь Gold Lux обладает высокой плотностью и гипоаллергенностью. В уходе постельная бязь люкс хорошо гладится, минимально садится. Купить бязь оптом можно в любое удобное для Вас время, достаточно одним кликом положить товар в корзину. Налаженная система приема и подготовки заказа Вас приятно порадует. Мы всегда готовы ответить на любой Ваш вопрос и помочь в выборе!
Комплект Темно-красный есть в наличии в таких размерах:
1. Полуторные комплекты постельного белья - 579 грн.:
Простыня 150х210 - 1шт;
Пододеяльник 145х210 - 1шт;
Наволочка 70х70 - 2шт.
2. Двоспальні комплекти постільної білизни - 599 грн.:
Простирадло 200х210 - 1шт.;
Підодіяльник 175х210 - 1шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
3. Євро двоспальні комплекти постільної білизни - 749 грн.:
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підодіяльник 200х210 - 1шт..;
Наволочка 70х70 - 2шт.
4. Сімейні комплекти постільної білизни - 799 грн.:
Простирадло 220х240 - 1шт.;
Підковдра 145х210 - 2шт.;
Наволочка 70х70 - 2шт.
Висока якість бязі забезпечить вам тривалість експлуатації комплектів, а різноманітні дизайни задовольнять найвишуканіші смаки покупця.
Характеристики тканини:
МАТЕРІАЛ: Бязь
ДИЗАЙН: Геометрія, Однотонний
СКЛАД : 100% бавовна
Щільність 125 г/м2.
Однотонні постільні комплекти є в кольорах:
наявність кольорів уточнюйте у менеджера-консультанта
| Розміри наволочки | |
|---|---|
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Основні | |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Червоний |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 088 ₴
