
влевовправо
Розкладний мангал валізу з нержавіючої сталі на 8 шампурів з сумкою і гратами
- Немає в наявності
- Код: 090937
5 203 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний мангал валізу на 8 шампурів з нержавіючої сталі з сумкою і гратами
Мангал на 8 шампурів трансформується в невеликий, прямокутний, легкий валізу. Нержавіюча сталь товщиною 2 мм не деформується, має високу міцність. Виготовляється на сучасному обладнанні, методом лазерного різання. Прекрасно підійде для недільного барбекю, виїзду на природу, рибалку і пікніка. Прекрасне співвідношення ціни та якості, гарантія виробника!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 550 мм |
| Ширина робочої поверхні | 330 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст шампурів | 8 |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 5 203 ₴







