
влевовправо
Коптильня з димогенератором і термометром для гарячого і холодного копчення пофарбована (520х300х310)
- Немає в наявності
- Код: 090932
5 128 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з термометром для гарячого копчення пофарбована (520х300х310)Ми гарантуємо якість і наявність коптильні на складі. З метою продовжити термін служби агрегату, міцну сталь додатково фарбують спеціальною фарбою, стійкою до температурі до +600°С. Покриття робить коптильню привабливою, захищає сталь від корозійного впливу вологи. Поряд з коптильнею Ви можете придбати всі необхідні супутні товари на нашому сайті. Додатково комплектуемКнига рецептів з гарячого копчення.Шланг для відводу диму.Набір тріски для копчення.Шпагат для обв'язки продуктів. Переваги компактних і містких дымницЭкономят простір при зберіганні.Дають великий вихід готової продукції.Герметичні і дозволяють відводити дим.Легко і зручно транспортуються. Захищена від вологи і дешевше моделей з нержавійки!Обирайте найкраще і коптите з задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь, Електромережа |
| Розкриття коптильні | до 4кг |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 5 128 ₴


